Kontakt oss

Larsnes Mek Verksted AS

6084 LARSNES

Tlf: +47 70 02 64 00
E-post: post@larsnes-mek.no 

Irene Hammer Gunnarstein

Sentralbord /Regnskap

T: +47 70 02 64 00

M: +47 995 54 959

E: post@larsnes-mek.no

Jarle Gunnarstein

Daglig leder

T: +47 70 02 64 02

M: +47 915 61 630

E: jarle@larsnes-mek.no 

Bjartmar Rekdal

Prosjektleder

T: +47 70 02 64 11

M: +47 982 56 760

E: bassen@larsnes-mek.no 

Mette Longva

Administrasjonsassistent

T: +47 70 02 64 14

M: +47 995 67 686

E: mette@larsnes-mek.no

Karl Artur Vasstrand

Økonomileder

T: +47 70 02 82 30

M: + 47 915 89 607

E: karl.artur@larsnes-mek.no 

Magnar Kvamme

HMS ansvarlig

T: +47 70 02 64 06

M: +47 915 61 654

E: magnar@larsnes-mek.no 

Marius H. Gunnarstein

Lagerleder

T: +47 70 02 64 07

M: + 47 920 12 689

E: lager@larsnes-mek.no 

Dariusz Giza

Avdleingsleder Maskin 

M: + 47 968 14 601

E: dariusz@larsnes-mek.no 

Erling Molvik

Teknisk Maskin /

Service ansvarlig YANMAR
Maskineri og system

T: +47 70 02 64 05

M: +47 905 41 252

E: erling@larsnes-mek.no 

Karsten Slettestøl

Avdelingsleder Skipsinteriør 

T: +47 70 02 64 04

M: +47 982 56 763

E: karsten@larsnes-mek.no 

Radoslaw Cichecki

Avdelingsleder stål /utrustning

M: + 47 405 73 650

E: radoslaw@larsnes-mek.no 

Roar Kragseth

Arbeidsleder Stål /utrustning
 

T: +47 70 02 64 08

M: +47 982 56 761

E: roar@larsnes-mek.no 

Roy Dybvik

Avdelingsleder Rør   

T: +47 70 02 64 03

T: +47 466 30 089

E: roy@larsnes-mek.no 

Atle Sørensen

Avdelingsleder Maling /vedlikehold

T: +47 70 02 64 17 

T: +47 971 99 844

E: atle@larsnes-mek.no 

Per Kåre Krøvel

Slippformann

T: +47 70 02 64 00

M: + 47 907 16 079

E: post@larsnes-mek.no